abatos

Abatos... budowla, którą byli wystawili Rodyjczycy dla obrony znaków zwycięskich Artemizji nie żeby ta budowa miała widok zasłaniać, lecz że to miejsce było nieprzystępne

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność przedstawić Państwu biuro projektów ABATOS Sp. z o.o. Biuro powstało w 1995 roku z połączenia dwóch autorskich pracowni konstrukcyjnych. Od daty rejestracji do dziś zarząd spółki stanowią jej założyciele - Jerzy Pełczyński i Waldemar Ziach. Niezmienny od powstania pozostaje też podstawowy profil działalności biura - projektowanie konstrukcji budowlanych oraz doradztwo techniczne.
Nasz dorobek to ponad 1000 projektów konstrukcji budowlanych, różnorodnych pod względem przyjętych rozwiązań jak i zastosowanych materiałów.
Są wśród nich projekty:
- obiektów inżynierskich - wież radarowych (np. Ośrodków Radiolokacyjnych w Gdańsku i Krakowie);
- fabryk i budynków przemysłowych (np. Fabryki Silników Wysokoprężnych ISUZU W Tychach, );
- wielkich kompleksów handlowych (np. Centrum Handlowego REDUTA w Warszawie, Centrum Handlowego w Jankach i Zabrzu, Centrum Handlowo-Reakracyjneo MANUFAKTURA w Łodzi);
- osiedli mieszkaniowych (np. CATALINA, MOCZYDŁO, KAZURY BIS PÓŁNOC, ZA PARKIEM w Warszawie);
- budynków biurowych (np. budynków w kompleksie JEROZOLIMSKIE BUISNESS PARK, EDIPRESSE w Warszawie, Catalina w Warszawie)
- wielkokubaturowych obiektów użyteczności publicznej (np. Opery Podlaskiej w Białymstoku, przekrycia stadionu Cracovii w Krakowie, Centrum Kulturalnego Park Rady Europy w Gdyni)
Realizacje najciekawszych projektów mogą Państwo poznać, oglądając załączone fotografie. Jeżeli ktoś odwiedził tę stronę, poszukując ambitnego i dynamicznego zespołu konstruktorów budowlanych - trafił bardzo dobrze; jeśli w dodatku szukał doświadczenia nieskażonego rutyną nie mógł trafić lepiej. Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Prasnyskiej w Warszawie.
Mając za sobą lata cieżkiej, ale efektywnej pracy z unfością patrzymy w przyszłość - dołącz do nas, a będziesz jej współtwórcą.

Mobirise
Adres

Abatos Sp. z o.o.
ul. Przasnyska 6a
01-756 Warszawa 

Kontakt

Email: biuro@abatos.pl
Tel: +48 22 832 46 06
Tel: +48 22 832 46 07

Page was built with Mobirise