Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /bonus/index.php:1) in /bonus/index.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /bonus/index.php:1) in /bonus/index.php on line 2
Loyalty Club Loyalty Club

  

 

Wersja demonstracyjna programu lojalnościowego BONUS CLUB. Program przeznaczony jest do wdrożenia w punktach handlowo usługowych i umożliwia pełne kontrolowanie systemu lojalnościowego dla klientów.

 

Podstawowym elementem systemu lojalnościowego jest karta identyfikująca klienta w systemie oraz oprogramowanie BONUS CLUB rozliczające transakcje klienta i naliczające punkty w systemie lojalnościowym.

 

Dzięki zastosowaniu serwera internetowego, na którym zlokalizowany jest program oraz baza danych możemy uzyskać uprawniony dostęp z każdego komputera z dostępem do internetu. Poza uprawnieniami Administratora i Sprzedawcy dostęp do indywidualnego konta zyskuje także klient, który może śledzić swoją historie transakcji, stan punktów oraz zamawiać nagrody.

 

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością programu korzystając z zakładek Administratora, Sprzedawcy oraz Klienta, staramy się także na bieżąco opisywać zmiany w kolejnych wersjach programu.

 

Będziemy wdzięczni za uwagi oraz propozycje zmian w programie, jeśli natomiast traficie Panstwo na błąd w działaniu bardzo prosimy o przesyłanie opisu błedu na adres administratora serwisu.